Választási bizottság ülései

2019. November 15. (péntek) 9.30 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Kifogás elbírálása

2019. Október 22. (kedd) 14.30 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Fellebbezések elbírálása

2019. Október 18. (péntek) 10.00 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Fellebbezések elbírálása

2019. Október 15. (kedd) 13.00 óra 
Helyszín: Megyeháza, I. em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Nemzetiségi szállítóborítékban elhelyezett szavazólapok megszámolása

2.       2019. évi Zala megyei horvát nemzetiségi területi választás eredményének megállapítása

3.       2019. évi Zala megyei német nemzetiségi területi választás eredményének megállapítása

4.       2019. évi Zala megyei roma nemzetiségi területi választás eredményének megállapítása

5.       Országos nemzetiségi választások zalai részeredményének megállapítása

2019. Október 14. (hétfő) 13.00 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

Napirendek:

1.       2019. évi Zala megyei önkormányzati választás eredményének megállapítása

2.       Nemzetiségi szállítóborítékban elhelyezett szavazólapok megszámolása

3.       2019. évi Zala megyei horvát nemzetiségi területi választás eredményének megállapítása

4.       2019. évi Zala megyei német nemzetiségi területi választás eredményének megállapítása

5.       2019. évi Zala megyei roma nemzetiségi területi választás eredményének megállapítása

 

2019. Október 11. (péntek) 11.00 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Kifogás és fellebbezés elbírálása

2019. Október 8. (kedd) 15.00 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Kifogások elbírálása

2019. Október 4. (péntek) 10:30 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Kifogás elbírálása

2019. Szeptember 23. (hétfő) 10:30 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Kifogások elbírálása

 

2019. Szeptember 18. (szerda) 15.00 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Szavazólapok imprimálása

 

2019. Szeptember 16. (hétfő) 15.00 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Kifogások elbírálása

2.       Fellebbezés elbírálása

 

2019. Szeptember 13. (péntek) 11.00 óra 
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       JOBBIK megyei lista nyilvántartásba vétele

2.       Momentum megyei lista nyilvántartásba vétele

3.       Mi Hazánk megyei lista nyilvántartásba vétele

4.       Bírság határozatok meghozatala 

 

2019. szeptember 10. 16:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1.       Hrvati-Horvátok Egyesület - Soproni Cakav Katedra Egyesület horvát nemzetiségi területi lista nyilvántartásba vétele

2.       RPM roma nemzetiségi területi lista nyilvántartásba vétele

3.       Lungo Drom roma nemzetiségi területi lista nyilvántartásba vétele

4.       2019. évi megyegyűlési választás listáinak sorsolása

5.       2019. évi roma területi nemzetiségi választás listáinak sorsolása

6.       2019. évi horvát területi nemzetiségi választás listáinak sorsolása

2019. szeptember 9. 15:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend:

1. DK megyei lista nyilvántartásba vétele

2. Német Nemzetiségi Önkormányzatok Vas-Zala Megyei Szövetsége német nemzetiségi megyei lista nyilvántartásba vétele

3. Magyarországi Horvátok Szövetsége horvát nemzetiségi megyei lista nyilvántartásba vétele

4. Phralipe Független Cigány Szervezet Országos Szervezete - Központi Szervezet roma nemzetiségi megyei lista nyilvántartásba vétele

5. Anosztru Országos Cigány Egyesület roma nemzetiségi megyei lista nyilvántartásba vétele

2019. szeptember 3. 15:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend: 1. FIDESZ-KDNP megyei lista nyilvántartásba vétele

2019. augusztus 16. 11:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend: 1. Jelölő szervezetek nyilvántartásba vétele

2019. augusztus 9. 11:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend: 1. Jelölő szervezetek nyilvántartásba vétele

2019. május 28. 15:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend: 1. Kifogás elbírálása

2019. május 27. 15:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend: 1. Kifogás elbírálása

2019. április 15. 15:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. 12. sz. tanácskozó (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

Tervezett napirend: 1. Kifogás elbírálása

2015. október 22. 16:01 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Főjegyzői iroda (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2015. január 23. 13:30 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. október 29. 14:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. október 17. 13:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. október 15. 16:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. október 13. 16:30 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. október 12. 16:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. október 3. 11:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. szeptember 18. 16:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. szeptember 15. 11:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. szeptember 12. 11:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. szeptember 11. 15:30 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. szeptember 9. 16:30 óra, megyei listák sorrendjének sorsolása.
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. szeptember 5. 13:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. szeptember 1. 13:30 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. augusztus 29. 13:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. augusztus 22. 13:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)

2014. augusztus 15. 10:00 óra
Helyszín: Megyeháza, I.em. Zala György terem (Zalaegerszeg, Kosztolányi út 10.)